Hızlı İnternet Tarifeleri

HIZLI BAŞVURU FORMU

Hızlı İnternet Tarifeleri

Hızlı internet tarifeleri Turkcell güvencesi ile sizlerle!

Evinizden çıkmadan, evrak toparlamak için bir yerlere gitmek zorunda kalmadan, uzun uzadıya başvuru süreci geçirmeden ve hatta ilk defa eve internet aldığınızda modem temin etmek için uğraşmadan hemen Turkcell güvencesi ile hızlı internet tarifelerine ulaşabilirsiniz. 

İlk olarak tarifeleri incelemelisiniz. Bunun için web sitemizde yer alan her bir Fiber internet kampanyasına, ilk giriş paketlerine, Superbox ve Superonline kampanyalarına göz atmanız gereklidir. 

Bu aşama için yorulmak istemiyor ve başvuru sürecinde bizden yardım almak istiyorsanız bizi arayıp internetinizden ne beklediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. 

Örneğin, hem ekonomik hem de hızlı bir internet tarifesine sahip olmak istediğinizi belirttiğinizde operatör arkadaşımız size uygun farklı seçeneklerin neler olduğunu, bunların taahhütnamesinin şartlarını ve size sunduğu avantajları açıklayacaktır. 

Sonrasında sizin de belirtilen tarifeler arasında seçim yapmanızı kolaylaştırmak adına birini önerecektir. Siz de dinlediklerinizden yola çıkarak hemen bir karar verebilirsiniz. 

Turkcell Hızlı İnternet Tarifeleri 

Turkcell hızlı internet tarifeleri satın almak için hızlı başvuru yapabilmeniz ve daha fazla eviniz internetsiz kalmasın diye sizler için kolaylaştırıcı iki farklı başvuru seçeneği sunuyoruz. 

Bu seçeneklerin ilki web sitemizin sağ üst köşesinde yer alan hızlı başvuru formu butonudur. Bu butona tıkladığınızda karşınıza ad, soy ad ve telefon numaranızı vermeniz gereken kısa bir form çıkar. 

Forma verdiğiniz bilgiler sonrasında operatör arkadaşlarımız sizi ararlar.  

Diğer başvuru yolu ise direkt olarak form ile uğraşmak zorunda kalmadan ve bizim aramamızı beklemeden sizin bizi aramanızdır. 

Bizi aradığınızda operatör arkadaşlarımıza bağlanır ve hemen Turkcell hızlı internet tarifeleri hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. 

Edindiğiniz bilgiler sonrasında bir tercih yapabilir ve birkaç gün içerisinde fazla beklemenize gerek kalmadan hızlı internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Hızlı İnternet Tarifeleri Fiyatları 

Hızlı internet tarifeleri fiyatları her kampanyanın ilgili web sayfasında yer alır. Bu nedenle ne internetin hızı ne de fiyatı ile ilgili herhangi bir durum sizin için sürpriz olmayacaktır. 

Satın almak istediğiniz tarifenin her türlü özelliğini inceleyebilirsiniz. Bu konularda yeterli bilginizin olmadığını düşünüyorsanız operatör arkadaşlarımızdan bizi arayarak yardım alabilirsiniz.