İnternet Başvurusu Yap

HIZLI BAŞVURU FORMU

 

İnternet Başvurusu Yap

Sunduğu hız, deneyim, tecrübe gibi avantajlarla Turkcell Superonline en avantajlı seçenekleri siz değerli müşterilerine sunar. En iyi interneti seçebilmek için çeşitli servis sağlayıcı firmayı tespit edebilmek için yapılan yorumlar, çeşitli avantajların değerlendirilmesi yapılmalıdır. Turkcell Superonline internet paketleri kampanyaları oldukça çeşitli olup fiber, ADSL, kablolu, VDSL internet seçenekleri arasından uygun olanın seçilmesi gerekir. İnternet başvurusu yapılırken hangi internet türüne bağlanılacağı kararlaştırıldıktan sonra alt yapı durumu sorgulanmalıdır. Alt yapı durumu sorgulaması Turkcell internet sitesi üzerinden yapılabilir.

 

İnternet Başvurusu Yapma Ekranı

Evde, ofiste, yaşamın her yerinde sorunsuz internet hizmeti almak isteyenlerin tercihi Turkcell olmaktadır. Turkcell internet hizmetleri kullanıcılara sunduğu çeşitli avantajlarla oldukça popülerdir. Türkiye’nin en hızlı interneti kullanmayı herkes ister. Mükemmel hızlı interneti kullanıp oyunlardan düşük ping değeri almak, filmleri sorunsuzca 4k teknolojisiyle izlemek herkesin hayalidir. İnternet başvurusu yaparak kısa sürede Turkcell’in internet dünyasına adım atabilirsiniz. Resmi internet sitesi üzerinden ad, soyadı ve iletişim bilgilerinizi girdiğinizde Turkcell müşteri hizmetleri size dönüş sağlayacaktır.

 

Turkcell İnternet Paketleri

İnternet sağlayıcı değiştirmeden, internet bağlatmadan önce internet hizmeti veren firmalar araştırılır. İnternet başvurusu yaparken en iyi hizmet sağlayıcısını seçmek için belli kriterler göz önünde tutulmalıdır. Turkcell internet paketleri çeşitli indirme hızlarında, çeşitli fiyatlarda seçenekler sunar. Bu kriterler şöyle sıralanabilir:

  • Uygun fiyat
  • Hız
  • Kalite
  • Hoş geldin kampanyaları
  • Müşteri hizmetleri iletişimi

 

 

Turkcell SuperBox Kampanyaları

Turkcell Superonline dünyasında şık tasarımı ve üstün teknolojisiyle internet dünyasına adım atan Superboxlar oldukça popüler durumda. Superbox cihazları ile ister kışlık ister yazlık evlerinizden, ofislerinizden internet dünyasından tüm gelişmeleri öğrenebilirsiniz. Turkcell Superbox kampanyaları 500 Mbps indirme hızında internete 399,90 TL’den sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra 4.5G hızında 100GB internet fiyatı 139.90 TL’dir.

İnternet alt yapısına ihtiyaç duymayan Superbox paketleri sim kart seçeneğiyle başka bir cihaz olmadan çalışıyor. Hizmet sonunda sim kartın iptal edilmesi ise yeterli oluyor. İnternet başvurusu yaparken Turkcell resmi internet sitesi üzerinden, Turkcell kullanıcıları için 532 numaralı iletişim merkezinden ulaşmanız mümkündür.