Turkcell TV+ Ready Nedir? Nasıl Kullanılır?

HIZLI BAŞVURU FORMU

Turkcell TV+ Ready Nedir? Nasıl Kullanılır?

TV+ Ready Turkcell’in yeni dijital televizyon platformudur. Turkcell Superonline olarak hali hazırda kullanılan bir Tv platformu olan TV+ ürününe benzer bir ürün olan TV+ Ready’nin sadece Turkcell Fiber altyapısında kullanılabilen TV+ ürünü ile ortak özelliklerini ve farklarını sizlerle paylaşacağız.

Turkcell TV+ sadece Turkcell fiber altyapısı olan bölgelerde kullanılabilen içerisinde 5000’den fazla Dizi, Film, Spor ve Belgesel gibi bir çok içerik bulundurmaktadır. En beğenilen özellikleri arasında 24 saate kadar canlı yayını geri sarma özelliği bulunan Turkcell TV+ aynı zamanda Dizilerini kaçırmak istemeyenler içinde seçtiğiniz Dizi yada saatleri kaydetme emri verebileceğiniz bir özellik taşımaktadır. Turkcell TV+ aynı zamanda cihaz içerisindeki uygulamalar bölümünden Fizy, Youtube gibi uygulamalara erişebileceğiniz bir bölüm sunmaktadır. Herhangi bir Store mağazasından ek olarrak uygulama indiremezsiniz. Bu noktada ise TV+ Ready devreye girmektedir.

TV+ Ready ve Turkcell TV+ Ortak Özellikleri

  • Kaydetme özelliği
  • Film İzleme Platformu
  • Film Kiralama
  • Canlı yayını geri sarma özelliği
  • Çanağa Gerek Yok
  • HD Yayınlar
  • Kişiselleştirilebilen televizyon
  • Ebeveyn kontrolü

Turkcell TV+ Ready

Turkcell TV+ Ready ve Turkcell TV+ ürünlerinin ortak özelliklerini yukarıda paylaştık. Turkcell Dijital platformlarından birisi olan TV+ Ready ürününün bir çok artısı bulunmaktadır. Öncelikle bu ürünü herhangi bir internet kampanyası ile yada faturanıza ek olarak yada peşin satın alım ile temin edebilirsiniz. İnternet kampanyası ile birlikte başvuru yaptığınız taktirde çok önemli bir avantaj elde edebileceğinizi söyleyebiliriz. Bunun sebebi 24 ay taksitle alabildiğiniz ürünün yanında size 24 ay boyunca TV+ Premium üyeliği yanında hediye edilmektedir. Bu paketin değeri normal şartlarda aylık 17,90TL olarak ücretlendirilmektedir. Peşin alımlarda TV+ Premium üyeliği 12 ay boyunca verilmektedir.

 

TAŞINABİLİRZENGİN İÇERİKSESLİ KOMUT VERMETAK KULLANGERİ SAR & KAYDET

TV+ Ready Her Yerde!

TV+ Ready küçük boyutu sayesinde cebinizde bile taşıyabileceğiniz kadar küçük ama Hayâl dünyanız kadar büyüktür! Bu özellik sayesinde Evde, İşte, Tatilde ve gittiğiniz heryerde TV+ Ready yanınızda olur.

Sadece WiFi!

TV+ Ready ürününüzü wifi ağınıza bağladıktan sonra yüksek çekim gücü sayesinde donmadan ve takılmadan yüksek görüntü kalitesi ile TV’nizin tadını çıkarabilirsiniz. Kablolu bağlantı desteklemez.

TV+ Ready İçin Fark Etmez!

TV+ Ready kullanmak için Turkcell fiber altyapısı olması gerekmez. Fiber, DSL, Kablo internet ve Diğer internet hizmetlerine wifi sayesinde bağlayabilir ve heryerde kullanabilirsiniz. Turkcell internet kullanmanız TV+ Ready cihazınıza olumlu yönde katkı sağlayacaktır. Bununla birlikte TV+ Ready için Turkcell ADSL ve Turkcell VDSL internet kampanyalarının çok avantajlı olduğunu söyleyebiliriz.

TV+ Ready ile TV’niz Artık Akıllı!

TV+ Ready aynı zamanda TV’niz Smart olsun yada olmasın TV’nizi akıllı bir Televizyona dönüştürür. Google Play Store desteği sayesinde binlerce uygulama ve oyunu TV+ Ready cihazınıza yükleyebilirsiniz. YoutubePrime Video ve benzeri uygulamalar ile Televizyonunuzda keyifli bir vakit geçirmenizi sağlar.

TV+ Ready ile Çanak Anteni Unutun!

TV+ Ready tamamen internet üzerinden çalışmakta ve Çanak Anten veya başka bir donanıma ihtiyaç duymamaktadır. Sadece internet bağlantısı Tv+ Ready için yeterlidir. Bu sayede yağmurlu ve Rüzgarlı havalarda eskiden yaşanan çanak ve benzeri problemler tarih olur.

TV+ Ready için İstediğinizi Söylemek Yeterli

TV+ Ready kumandası teknolojinin geldiği son noktadaki özelliklerle donatılmıştır. Sesli komut sistemi ile TV+ Readye İzlemek istediğiniz ”filmi aç” veya ”Youtube Aç” demeniz yeterli. Üzerinde bulunan Youtube ve Google Play düğmesi ile tek tık ile bu uygulamalara erişebilirsiniz. Canlı Tv izlemek istediğinizde yine kumandanın üzerinde bulunan TV+ Düğmesine basarak kanallara erişebilirsiniz.

TV+ Ready Hangi Kanallar Bulunmaktadır?

TV+ Ready platformunda Film, Dizi, Haber, Spor, Belgesel, Eğlence, Eğitim, Çocuk, Uluslararası, Yaşam, Müzik, Yerel ve FM Radyo kanalları içerikli bir çok Canlı yayın kanalları bulunmaktadır. Tv+ Ready Kanal Listesini Burayı Tıklayarak görüntüleyebilirsiniz. Buna ek olarak Spor severler Tenis, Basketbol, Formula 1, MotoGP, E-Spor, Bundesliga, Premier Liglerini izleyebilirler.

 

TV+ Ready Başvurusu Nasıl Yapılır?

TV+ Ready ürünü hakkında detaylı bilgi almak içinn başvuru formunu doldurmanız yeterli. Yukarıdaki başvuru formunu doldurarak uzman satış temsilcilerimiz tarafından aranabilir, detaylı bilgi edinebilir ve başvuru yapabilirsiniz.

TV+ READY ADSL KAMPANYALARI İÇİN TIKLAYINIZ.

TV+ READY VDSL KAMPANYALARI İÇİN TIKLAYINIZ.

TEKNİK ÖZELLİKLER

 

CPUARM Quad 64-bit Cortex-A53 2GHz (DVFS) kadar​
Android OS​Android ™ 9.0 veya daha yüksek​
​Video/Audio çıktısıHDMI​
​Görüntü formatıH.265 10-bit 4K*2K@75fps, VP9 4K*2K @75fps, AVS2-P2 4K*2K@75FPS kadar, H.264 AVC 4K*2K@30fps, MPEG1/2/4 ASP, WMV/VC-1,AVS+, RealVideo8/9/10​
Ses formatı​MP3, AAC, WMA, RM, FLAC, OGG, M4A, MP4, AAC, APE, FLAC, MP1/2 vs.​
Resim formatı​JPG, BMP, PNG ve diğer resim formatları​
Ağ​Wi-Fi 2.4G/5.8G Hz 802.11a/b/g/n/ac ​
Çalışma Isısı​0℃~40℃​
Güç​Girdi: AC100-240V 50/60Hz
Çıktı: DC 5V/1.5A​
Güç Tüketimi​<7,5W​
Uzaktan Kumanda​Var​

 

TV Ready Nedir? Kurulumu Nasıl Yapılır? Canlı olarak izlemek için aşağıdaki videodan destek alabilirsiniz.